Wideo

Od czwartku pojedziemy z centrum na most „po staremu”.

Na skrzyżowaniu przy gorzowskiej katedrze nadal trwają prace związane z przebudową ul. Sikorskiego. Roboty drogowe wymusiły zmianę organizacji ruchu w tym obszarze miasta. Wkrótce jednak, przynajmniej częściowo, przywrócony zostanie ruch sprzed remontu.

Wakacyjna akcja Policji na S3.

Wraz z rozpoczęciem się wakacji znacząco zwiększył się ruch na drogach prowadzących nad morze. Duża część tego tranzytu przechodzi przez województwo lubuskie. Policjanci z gorzowskiej drogówki przeprowadzili w poniedziałek dużą akcje kontrolną samochodów jadących trasą S3. Funkcjonariusze sprawdzali ciężarówki i autokary.

Śląska do remontu.

Od wtorku rozpoczynają się prace drogowe na ul. Sląskiej. Jak przyznają urzędnicy będzie to się wiązało z utrudnieniami dla mieszkańców.

Wystawa w WiMBP.

W Galerii Krąg, mieszczącej się w Bibliotece im. Zbigniewa Herberta, odbył się wernisaż wystawy: „Portret Kobiety. Nierówni potrzebują siebie”. Prace, które można oglądać, powstały w wyniku interesującego eksperymentu artystyczno-społecznego.

VI Gorzowska Nadwarciańska Dycha.

W niedzielę odbyła się Gorzowska Nadwarciańska Dycha. Zorganizowana już po raz szósty. Start biegu jak zawsze umiejscowiono na bulwarze zachodnim. Uczestnicy mieli do pokonania 2 pętle po 5 km każda.