PRASÓWKA – Gazeta Wyborcza

„Zarzuty dla 24-latka z Gorzowa, który zgwałcił 9-letnią dziewczynkę”

24-latek z Gorzowa usłyszał już zarzuty. Oprócz gwałtu na 9-latce policjanci zarzucają mu, że pozbawił dziewczynkę wolności ze szczególnym udręczeniem, prawie zabił.

Ledwie żywą, niemogącą złapać oddechu dziewczynkę policjanci znaleźli zamkniętą w wersalce. Gdyby się spóźnili, dziecko mogłoby nie przeżyć. W ciężkim stanie trafiło do szpitala.

To już potwierdzone, że dziewczynka została zgwałcona. Jej oprawcą jest 24-letni przyjaciel rodziny, pod którego opieką miała spędzić sobotę. Gdy nie wróciła na noc, 34-letnia matka usłyszała od kolegi, że dziecko mu uciekło.

W tę wersję nie uwierzył 14-letni brat dziewczynki. Razem z kolegą poszedł do mieszkania mężczyzny na gorzowskim Zawarciu. Chłopcy usłyszeli dobiegający z mieszkania mężczyzny stłumiony głos.

– Nikt nie otwierał, więc wezwali policję. Funkcjonariusze zdecydowali o siłowym wejściu do mieszkania. Pomogli w tym strażacy. W mieszkaniu wewnątrz wersalki znajdowała się 9-latka. Miała skrępowane ręce i zakneblowane usta. Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego, które przewiozło dziewczynkę do gorzowskiego szpitala – opowiada Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej komendy. I przyznaje, że całą noc trwały oględziny miejsca zdarzenia prowadzone przez prokuratora i policjantów.

więcej na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Największa gorzowska telewizja lokalna – osiem miast (Gorzów, Barlinek, Myślibórz, Rzepin, Słubice, Sulęcin, Wędrzyn, Mostkowo), ponad 160 tysięcy widzów – produkcja reklam, filmów, reklamowy kanał planszowy

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com