Marta Bejnar-Bejnarowicz powalczy o fotel prezydenta Gorzowa.

Poznaliśmy czwartego kandydata na stanowisko prezydenta Gorzowa, choć właściwiej byłoby powiedzieć kandydatkę. Marta Bejnar-Bejnarowicz ubiegać się będzie w jesiennych wyborach o fotel w gorzowskim magistracie z ramienia klubu radnych Kocham Gorzów. Kandydatkę zaprezentował mecenas Jerzy Synowiec, który również był brany pod uwagę, jako kandydat ugrupowania na stanowisko prezydenta.

5 myśli nt. „Marta Bejnar-Bejnarowicz powalczy o fotel prezydenta Gorzowa.”

 1. Kilku ludzi naprawdę chce coś zmienić, ale 80procent to starzy wyjadacze, zmieniający partie dla korzyści i przywilejów. Aż się przykro patrzy.

 2. Zawiodłeś mnie, Panie Mecenasie. Liczyłem, że Pan……nawet jako wolontariusz chciałem pomóc, a tu taka wtopa. Ta pani to rozkapryszona, nadęta i przemądrzała „…….”.
  Wszystko wie najlepiej, wszędzie jej „pełno”. Jest na max medialna, umie korzystać z marketingu politycznego-robić ludziom w głowie sieczkę i zapomniała, że to ona i jej ludzie posadzili Wójcickiego, który jest ……Tak nie postępują ludzie”w porządku” tylko osoby niskiego autoramentu. Wolę głosować na Wójcickiego , ale pozostali, najlepiej niech się sprawdzają poza polityką. Ciekawe kogo wystawi SLD, może Knecia?

  1. Cóż za bzdury. Pewnie pisane przez jakiegoś tajemniczego i opłaconego obrońcę wójta. Tekst o robieniu sieczki to zwykła manipulacja i zarzut, że zapomniała. Nie wiadomo czy bardziej śmieszne czy straszne to co pisał Karol

 3. Prezydent nie rządzi sam jak palec. Ma pół tysiąca urzędników do pomocy, i od tego jak i jakich ludzi dobiera zależy jakość życia w mieście, jego rozwój, przyszłość.

  Umiejętność doboru odpowiednich współpracowników więc, to umiejętność kluczowa.

  Na szczęście dla wyborców pod tym względem kandydatura pani Marty Bejnar-Bejnarowicz nie stanowi nieprzeniknionej zagadki. Przeciwnie, jej umiejętność doboru właściwych ludzi, jej talent w tym zakresie wszyscy już poznaliśmy: to ona postawiła na i wypromowała Jacka Wójcickiego, którego to Jacka Wójcickiego jest dzisiaj najgorętszym krytykiem. Test failed.

 4. Wydawałoby się, że sezon ogórkowy w pełni, człowiek na miesiąc znika z Gorzowa a tu takie wiadomości! Najpierw okazuje się, że drugie miejsce w sondażu zajmuje osoba, która nie zgłosiła kandydatury a teraz Mecenas, tekstem bliskim klimatom z Misia. ogłasza że Radna spełnia kryterium bycia kobietą (to pewnie ten żar z nieba, wybaczamy…).

  Merytoryczna kampania, najlepiej w drugiej rundzie, byłaby ciekawym doświadczeniem socjologicznym, jednakże obawiam się (patrząc na wzbierającą powoli falę lokalnego hejtu), że nie ma na to co liczyć. Ciemny lud kupi wszystko – nawet jak z braku kasy na pięknych torowiskach pojawią się odmalowane na zielono helmuty, niezbyt podobne do tych z plakatów…

  A czy mieszkańcom zależy na naszym mieście? Jeśli nawet połowa z nas nie pofatyguje się do urn… Przy dużej frekwencji decydowałyby głosy świadomych i wykształconych kobiet i tu pojawia się druga ciekawostka socjologiczna – czy w tej grupie na większe poparcie może liczyć Prezydent ze swoim chłopięcym wdziękiem czy Radna ośmielająca się pukać od spodu w szklany sufit (takich to my kochamy ściągać w dół do naszego wesoło bulgotającego kotła…) .

  Aż strach pomyśleć jaka będzie jesień po takim lecie. Oby się działo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *